Fotografia rodzinna doskonałą pamiątką na wiele lat

Jesteście fantastyczną rodziną, pokażcie to.

Po co mi taka sesja?

Dzieci rosną bardzo szybko, dlatego staramy się uwiecznić ten proces i zachodzące w nich zmiany. Współcześnie mając do dyspozycji cyfrową fotografię, wykonujemy im mnóstwo zdjęć. Jednak w tych kadrach zawsze kogoś brakuje, nigdy nie jesteście na nich razem całą rodziną. Można oczywiście samemu ustawić aparat i włączyć samowyzwalacz, jednak takie zdjęcia nie zawsze wychodzą tak jak byśmy tego oczekiwali. Dlatego zapraszam do skorzystania z usługi fotografii rodzinnej. Pomogę Wam zachować wspomnienia chwil, które tak szybko mijają. Będziecie mieli wspaniałą pamiątkę, na której zostanie zatrzymane to jak dzieci się zmieniały. Każde moje zdjęcie to fotografia ukazująca jakieś emocje, zatrzymująca chwilę lub może być to seria zdjęć, która opowie jakąś Waszą historię. 

Jakie mamy rodzaje sesji?

Do wyboru mamy dwa typy fotografii rodzinnej: Rodzinna sesja w plenerze lub studyjna fotografia rodzinna. Różnica pomiędzy tymi dwoma sesjami nie wynika tylko i wyłącznie z charakteru miejsca jej realizacji. Wbrew temu jakby się to mogło wydawać, są to dwie diametralnie różne sesje.

Sesja w plenerze to głównie fotografia reportażowa. Podczas takiej sesji Wy staracie się dobrze bawić, spacerujecie z dziećmi, huśtacie się czy też uczestniczycie w pikniku na łące. Moje zadanie to wykonać wspaniały reportaż z tej zabawy. Tak by opowiedział on pewną historię, a jaką? Historię szczęśliwej, zadowolonej i uśmiechniętej rodziny, historię rodziców dumnych ze swoich pociech, historię beztrosko rozbawionych dzieci itp. Jaka to będzie historia? to już zależy wyłącznie od Was drodzy rodzice. Na taką sesję wybieramy się w fajne wcześniej zaplanowane i starannie dobrane miejsce. Miejsce w którym będziecie się mogli spokojnie bawić ze swoimi pociechami i przy okazji miło zrelaksować. Ważne bowiem jest by na zdjęciach panował uśmiech, a nie smutek czy też zmęczenie. Ważny jest również odpowiedni dobór stroju. Wasze stroje powinny być mniej więcej spójne. Czyli jeśli ubieracie dzieci na sportowo, to sami nie ubierajcie się wizytowo :). 

Sesja w studio to z kolei sesja tzw pozowana. Wówczas możemy realizować sesje tematyczne, takie jakby rodzinna sesja świąteczna, lub sesja urodzinowa itp. Wykorzystujemy wówczas różnego typu rekwizyty jak również profesjonalny sprzęt studyjny taki jak tła, studyjne lampy oświetleniowe itp. Wynikiem studyjnej sesji rodzinnej jest kolekcja zdjęć portretowych. Tym bowiem charakteryzuje się tego typu sesja. 

Dlatego niezależnie od okazji, czy są to czyjeś imieniny lub urodziny, czy nadchodzące święta Bożego Narodzenia, a może mamusia jest przy nadziei? Każda z tych okazji jest świetna na wykonanie zdjęć rodzinnych. Udana fotografia rodzinna jest tym czymś, co po wielu latach stanowi wspaniałą rodzinna pamiątkę. Dlatego gorąco zachęcam do wykorzystania takich chwil na realizację fotografii rodzinnej. 

Jeśli jesteś zainteresowany ta lub jakąkolwiek inną tematyczną sesją fotograficzna, zapraszam do kontaktu i rezerwacji wolnych terminów. Polecam również zapoznanie się z moim atrakcyjnym cennikiem na świadczone usługi. 

Fotografia rodzinna w plenerze i nie tylko