9 miesięcy Twojego życia, które po latach będziesz mile wspominać.

Dlaczego warto ją zamówić?

Powodów do zamówienia takiej sesji jest naprawdę wiele. I bynajmniej nie można o takiej sesji mówić, a taka nastała moda. Nie drogie mamy, to nie jest chwilowa moda. Zainteresowanie fotografią, która przedstawia kobiet w ciąży nie należy do ostatniego krzyku mody. Kobiety od wieków pragnęły by taka chwila ich życia, jaką jest macierzyństwo od samego poczęcia dziecka była uwieczniona i mogła trwać wiecznie. W końcu macierzyństwo to jedna z największych życiowych wartości naszego gatunku. W końcu czy może być coś silniejszego i mocniejszego od miłości rodziców do własnego dziecka? i to również tego jeszcze nie narodzonego? Dlatego obrazki na których widzimy przepełnione troską o swoje maleństwo postacie mamy i taty – to obrazki na które chętnie patrzymy, które dostarczają nam również poczucie życiowego spełnienia.

Dlatego fotografia ciążowa, pozwala zamknąć te uczucia w obrazkach. obrazkach, które są niczym innym jak dobrze wykonaną fotografią mamy w ciąży, która z czułością godna pozazdroszczenia nosi pod swoim sercem swój największy skarb. Obrazki na których widzimy wpatrującego się w zaokrąglony ciążowy brzuszek swej małżonki, i czekającego z utęsknieniem na chwilę gdy będzie mógł wziąć ten długo oczekiwany skarb w swoje dłonie. Na ten moment gdy wreszcie będzie mógł opowiedzieć swojemu dziecku jego pierwszą bajeczkę. Dlatego warto znaleźć chwilę czasu i zadbać o tą wspaniałą pamiątkę, którą będzie fotografia ciążowa. Pamiątkę ulotnej chwili naszego życia, do której Państwo zawsze chętnie powrócą przeglądając i wspominając po latach ten moment Waszego cudownego życia.

Kiedy wykonać taką sesję?

Podobnie jak każda inna sesja również sesje ciążowe mają swój urok w pewnym okresie, w którym brzuszek kobiety jest ładnie zaokrąglony, lecz nie jest on jeszcze zbyt duży. Najlepszym do tego momentem jest okres przypadający między 5 a 8 miesiącem ciąży. Wówczas przyszła mama nie jest jeszcze opuchnięta i czuje się w miarę lekko.

Czy w takiej sesji mogą uczestniczyć pozostali członkowie rodziny?

Oczywiście że tak !!!

Nawet zachęcam do pełnego zaangażowania się w sesję ciążową również przyszłego tatusia, jak również starszego rodzeństwa jeśli już ono jest. Sesja przy udziale całej rodziny ma charakter typowo domowy, który pokazuje ciepło domowego ogniska i oddaje w pełni wzajemną miłość i to jak wszyscy wyczekują tego cudu narodzin.

Czy sesja z brzuszkiem jest intymna ?

Generalnie to jak ma wyglądać sesja ciążowa ustalam z każdym klientem indywidualnie, jeszcze przed przystąpieniem do jej realizacji. Jeśli mają państwo życzenie by sesja miała charakter intymny, by zdjęcia ukazywały coś więcej to oczywiście możemy takie ujęcia również wykonać. Przy czym wcześniej ustalamy zakres i to jakie są państwa oczekiwania względem takich fotografii. Ważne w tym wszystkim jest to by zgoda i chęć na tego typu fotografie była obopólna, czyli obojga małżonków (rodziców dziecka).

Co z moimi humorami 🙂 ?

Żyjemy w czasach, w których fotografia robi ogromną furorę, w tym również fotografia ciążowa. Dlatego stała się ona wyrazem świadomości kobiet, które znają swoje ciało i się nie wstydzą je uwiecznić. Ja natomiast jako fotograf pragnę dla Was zatrzymać te chwile w kadrze, chwile które maja wpływ na całe Wasze życie. Dlatego na sesji możesz być melancholijna, poważna, romantyczna lub seksowna czy tez nawet humorystyczna. Nie martw się tym, ja Cię pokażę taką jaką jesteś lub jaką chcesz być ukazana. Sesje wykonam w 100% zgodnie z Twoimi sugestiami i oczekiwaniami, nie martw się niczym tylko mi zaufaj.