Reportaż Ślubny Karoliny i Michała

Reportaż Ślubny to pamiątka na długie lata. Dlatego warto przeanalizować wiele ofert i wybrać usługi tego fotografa, którego zdjęcia się do Was najbardziej przemawiają. Obecnie fotografia ślubna to potężna machina, która oprócz samego przysłowiowego pstrykania zdjęć zajmuje się jeszcze postprodukcją. To właśnie owa postprodukcja nadaje zdjęciom ten ostateczny klimat. Ja w swoich reportażach ślubnych, staram się na etapie postprodukcji ograniczać do uzyskania ciepłej i naturalnej fotografii. Uważam bowiem, iż dobre zdjęcia ślubne to te naturalne, ukazujące ten dzień w sposób jak najbardziej naturalny. ,

Przykładem takiego reportażu jest ten prezentowany poniżej, reportaż ślubny z dnia ślubu Karoliny i Michała. Jak w każdym reportażu ślubnym tak i w tym jesteśmy świadkami przygotowań do ślubu, poprzez sama uroczystość zaślubin kończąc na długim i wspaniałym przyjęciu weselnym. Ślub miał swoje miejsce w kościele pod wezwaniem Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Mistrzejowicach.

Wszystkich zainteresowanych moimi usługami fotografii ślubnej zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminów. Działam na terenie województwa małopolskiego oraz śląskiego.