Niemowlęca sesja małej Natalii

Studio Foto-Jakobczyk.pl ma przyjemność zaprezentować wynik sesji niemowlęcej małej Natalii. Nie tak dawno byliśmy z wizytą u jej mamy na sesji ciążowej, a teraz Basia z rodziną wpadła do nas do studia na zdjęcia z małą Natalia w roli głównej.

Fotograficzna sesja niemowlęca czy też noworodkowa to prawdziwe wyzwanie. Zwłaszcza gdy dzieciątko tak jak nasza Natalka ma już około 2 miesięcy.  Najwygodniej jest bowiem przeprowadzać takie sesje w okresie między 7 a 14 dniem życia, maksymalnie do 21 dnia życia. Wtedy bowiem maleństwo jest podatne na różne kadry, można je swobodnie ustawić do zdjęcia, przy równoczesnej pełnej akceptacji tego co robimy z jego strony. Takie dziecko bowiem nie marudzi, tylko sobie grzecznie śpi co w przypadku fotografii ma duże znaczenie. Maleństwo marudzące, płaczące będzie miało bowiem zmęczoną lub zapłakaną buzię co na zdjęciu będzie widoczne. W naszym przypadku dużo pomogła sprawna interwencja taty naszej małej modelki, który skutecznie operował suszarką. jak bowiem wiadomo nie od dziś szum suszarki do włosów potrafi ukołysać do snu nie jednego niemowlęcego marudera 🙂

Wszystkich tych, którzy pragną zamówić sesję fotograficzną dziecięcą dla swoich pociech zapraszam do kontaktu. Najwygodniej taką sesję zamawiać i ustalać jej szczegóły jeszcze w okresie ciąży. Wiadomo bowiem, iż po samym porodzie kilka dni mama i dzieciątko pozostaje w szpitalu, a czas na wykonanie ciekawych ujęć mija bardzo szybko. Dlatego polecam rezerwację terminów jeszcze przed narodzinami, tak by po samym szczęśliwym rozwiązaniu nie zaprzątać sobie tym głowy. Jeśli będą jakiekolwiek problemy natury, że termin porodu się przesunął nie ma problemu my też dla Państwa przesuniemy na dogodny dla wszystkich termin sesji noworodkowej, zwanej również fotografią dziecięcą.